Banery reklamowe to jeden z wielu sposobów na zauważenie Twojej firmy i oferowanych przez nią produktów czy usług. To świetny i skuteczny sposób na to by być zauważonym. Oddziaływanie tej formy reklamy posiada olbrzymią siłę, a po przez możliwość rozmieszczenia ich praktycznie wszędzie wyniki są ogromne. Wykonujemy zarówno banery w rozmiarze mikro które można spotkać np. na barierkach, klasyczne na balkon czy ogrodzenie oraz w skali marko jak te na fasady budynków. Wszystko zależy od potrzeb Klienta! 
 
Oferujemy druk banerów w różnych formatach a w trosce o wysoką jakość wydruków, korzystamy z materiałów pochodzących od sprawdzonych producentów. Dzięki temu drukowane przez nas bannery są trwałe (nie tracą koloru) są także odporne na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych.
Tkanina Banerowa Frontlit 440g/m2 oraz 510g/m2 to najczęściej wykorzystywane medium do reklamy i wydruków wielkoformatowch, zarówno tej wewnętrznej jak i zewnętrznej. Jako poliestrowa tkanina obustronnie laminowana PVC idealnie nadaje się jako nośnik reklamy podświetlonej od strony aplikacji. Charakteryzuje się niespotykanym na rynku wykończeniem głębokiego matu - cechą niezwykle cenioną przez drukarnie. Jego zalety to wysokiej jakości zadruk, zgrzewalność i przedewszystkim atrakcyjna cena.
Banner odblaskowy o gramaturze 520 g/m2, grubość 0,55 mm to mocny i elastyczny, laminowany winyl z wierzchnią warstwą o strukturze plastra miodu z wypełnieniem mikropryzmatycznym materiałem odblaskowym, posiada widoczne przetłoczenia warstwy odblaskowej. Odblaskowość 150 lux/m2. Zachowuje właściwości w zakresie temperatur od – 30° do + 70°. Szerokość baneru 137 lub 155 cm, pole zadruku 125 lub 145 cm, długość do 50 m. Oczywiście baner można zgrzewać lub sklejać, więc jego rozmiar jest praktycznie nieograniczony. Banery odblaskowe charakteryzują się również bardzo dobrym stosunkiem wagi do wytrzymałości na rozerwania i uszkodzenia mechaniczne.
Siatka (Mesh) często nazywana perforowanym banerem to niezwykle popularny materiał stosowany przede wszystkim do produkcji wielkoformatowych grafik, których powierzchnia może dochodzić nawet do kilku tysięcy metrów kwadratowych. To winylowa gruba siatka wykonana z PCV. Materiał winylowy, perforowany, przeznaczony tylko do zadruku jednostronnego. Materiał jest odporny na rozdarcia, wodoodporny, odporny na UV i zmiany temperatur. Dzięki swoim właściwościom umożliwia przepływ powietrza, dźwięku i światła. Produkt głównie stosowany do reklamy wielkogabarytowej, nie stoi to na przeszkodzie stosowania go w mniejszych formatach, gdzie ważnym elementem jest uniknięcie „ekeftu żagla”. Materiał ten można zgrzewać łącząc tym samym poszczególne wydruki w jedną całość. Fakt częściowej przepuszczalności światła daje również możliwości zastosowania na budynkach o funkcjach biurowych czy handlowych.
©2016 - OPENELEMENT. TEMPLATE directed by  SENSODE
Obsługujemy miasta: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Jaworzno, Mysłowice, Katowice, Kraków, Warszawa