Oferujemy szeroką gamę folii samoprzylepnych, które według potrzeb wycinamy ploterem lub drukujemy techniką cyfrową: 
Folie samoprzylepne monomeryczne, polimerowe i wylewane do wielkoformatowego druku cyfrowego lub folie ploterowe.  Wysoka jakość wydruków, trwałość, przeznaczone na do oklejania tablic reklamowych, samochodów, kasetonów, ścian, podłóg, folie na podłogi, na kostkę brukową i asfalt etc.

Folia monomeryczna to samoprzylepna folia o ogólnym zastosowaniu. Należy do tych najtańszych folii na rynku – jej przeciętna trwałość wynosi ok. 2 lata. Przeznaczeniem folii monomerycznej są tylko płaskie powierzchnie, nie posiadające przetłoczeń, proste realizacje, gdzie folia nie jest poddawana zbytniemu formowaniu. Cechą charakterystyczną folii jest gładka powierzchnia i intensywna biel. Folia monomeryczna jest folią ekonomiczną, przeznaczoną do krótkookresowej reklamy, do stosowania zarówno w aplikacjach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Druk na folii cechuje wyrazista grafika i duże nasycenie kolorów. Folie monomeryczne mogą mieć różne wykończenia: połysk, mat lub mogą być całkowicie transparentne (przezroczyste). Aby zabezpieczyć wydruki przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz  wydłużyć okres odporności na promieniowanie UV, możemy dodatkowo zastosować laminat UV. Warto pamiętać, że folia monomeryczna nie nadaje się do zastosowania na skomplikowanych i załamujących się powierzchniach.  
Folie polimerowe mają zdecydowanie większe zastosowanie niż zbliżone do nich folie monomeryczne. Możemy je zastosować wszędzie tam gdzie wymagana jest średnia lub długookresowa ekspozycja reklamy. W odpowiednich warunkach i aplikowana przez doświadczonego aplikatora folia polimerowa daje się formatować na lekko obłych powierzchniach. Mimo iż ma zastosowanie podobne do folii monomerycznej to czas jej ekspozycji jest zdecydowanie dłuższy. Nada się wszędzie tam gdzie ma to znaczenie. Należy także zwrócić uwagę na to, że folia polimerowa jest droższa od monomerycznej ale jednocześnie tańsza od wylewnej. 
Folia polimerowa doskonale sprawdzi się na samochodach ciężarowych i busach, czyli tam gdzie mamy do czynienia z drobnymi zagięciami czy miejscami wklęsłymi. Druk na folii jest trwały i może zostać obrobiony laminatem. W naszej ofercie znajdą Państwo folię polimerową w wersji błysk lub mat.
Folia wylewana służy do reklamy na powierzchniach nieregularnych. Wszelkie trudnodostępne miejsca o skomplikowanej płaszczyźnie jak lusterka, uszczelki, zderzaki mogą być bez problemu pokryte folią wylewną. Ze względu na swój charakter pozwalający na okrycie reklamą wgłębień, zaokrągleń i obłości doskonale nadaje się do całościowego oklejania pojazdów. Jest to zaawansowana technologicznie folia samochodowa. Świetnie się rozciąga. 
Druk na folii zachowuje swoje walory jakościowe. Reklama na foliach wylewnych jest trwała i odporna na warunki atmosferyczne. Może pozostać na pojeździe nawet do 10 lat. W ofercie dodatkowo możliwe jest pokrycie laminatem, co jeszcze bardziej zwiększa trwałość. 
Folia wylewana nie ma sobie równych, jeżeli chodzi o całościowe oklejanie pojazdów. Jest stosunkowo niedroga i wytrzymała.
Folia OWV samoprzylepna perforowana, redukuje o ok. 50 % światło wpadające do pomieszczenia. Materiał (folia OWV) ten tworzy z zewnątrz grafikę nieprzeźroczystą, a z wewnątrz zachowuje się jak materiał transparentny. Dzięki folii OWV uzyskujemy efekt lustra weneckiego. Po naklejeniu folii one way vision (OWV) na szybę, osoby przebywające wewnątrz nie mają ograniczonej widoczności. Osoby z zewnątrz widzą niewiele lub nic (pomijając zadruk reklamowy). Zastosowanie siatki OWV: aplikacje na witrynach i wystawach sklepowych, szyby samochodowe, elementy wystrojów wnętrz.
Folie ploterowe samoprzylepne stosowane są do dekoracji, grafiki iluminowanej, banerowej, plandekowej, i szablonowej. Wykorzystywane również przy aplikacjach odbijających światło, fluorescencyjnych, okiennych. 
Zastosowanie: 
wewnętrznych oznakowań oraz aplikacji wystawowych, reklamy krótkookresowej, oznaczeń punktów sprzedaży, oznaczeń okiennych, grafiki samochodowej na lekko pofałdowanych powierzchniach, aplikacji na banerach, oznaczeń i napisów na plandekach samochodowych
  

©2016 - OPENELEMENT. TEMPLATE directed by  SENSODE
Obsługujemy miasta: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Jaworzno, Mysłowice, Katowice, Kraków, Warszawa