Oferujemy Państwu automaty standardowe znanych i cenionych marek pieczątek, takich jak Modico, Colop, Trodat czy Wagraf. Automaty podzielone są ze względu na długość i ilość linijek tekstu, jakie chcieliby Państwo zamówić na swojej pieczątce. Oferujemy zarówno pieczątki imienne, firmowe jak i datowniki czy pieczątki kieszonkowe. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty w dobrej cenie, odpowiedniej do jakości i wielkości automatu.  

Automaty standardowe 
pieczątki o określonej liczbie linii tekstu, także tekstu połączonego z logo firmowym lub samego logo. Polecamy pieczątki polskiego i austriackich producentów: Wagraf, COLOP oraz Trodat. Nasze pieczątki charakteryzuje najwyższa jakość oraz niska cena.

Automaty podłużne 
pieczątki podłużne w rozmiarach od 69x10mm do 82x25mm . Automat jest idealnym rozwiązaniem do zapisu długiej frazy w jednej linii, bądź w przypadku firm - do zapisu rachunku bankowego. Pieczątkę podłużną wyróżnia doskonała konstrukcja i funkcjonalność w przekazie treści.

Automaty kwadratowe 
pieczątki niestandardowe - kwadratowe, o wymiarach od 12x12 mm do 40x40 mm. Pieczątki cechuje zaskakujący kształt oraz możliwość zamówienia zróżnicowanego pod względem wielkości, automatu, dopasowanego do preferencji kolorystycznych klienta. Colop Printer Q24 to idealna pieczątka dla stacji diagnostycznych. 

Automaty okrągłe 
pieczątki okrągłe i owalne od 2-3 linii tekstu, do max. 9 linii. Możliwy jest wybór automatów w siedmiu wymiarach i trzech preferencjach kolorystycznych. Niestandardowy kształt pieczątki tworzy nowe możliwości graficzne!
Automaty kieszonkowe 
pieczątki kieszonkowe, które doskonale sprawdzają się w przypadku osób często przemieszczających się lub chcących mieć pieczątkę zawsze pod ręką. Można dołączyć je do kluczy, przechować w torebce, teczce lub kieszeni. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.
Datowniki z tekstem 
pieczątki datownikowe z tekstem. Niezbędne w każdej firmie czy instytucji. Istnieje możliwość wyboru czterech wielkości pieczątki, od 30x20mm do 60x40mm. W automatach tych uzyskuje się odbicie daty w dwóch wielkościach: 3 lub 4 mm. 

Datowniki i Numeratory 
pieczątki do różnorodnych celów. Datowniki i numeratory doskonale sprawdzają się w małym, jak i dużym przedsiębiorstwie, czy instytucji. Możliwe jest zamówienie datowników w trzech opcjonalnych systemach zapisu daty: cyfrowym 13.11.2025, polskim 13.LIS.2025 lub ISO 2025-11-13 a numeratorów o różnej ilości cyfr. 
©2016 - OPENELEMENT. TEMPLATE directed by  SENSODE
Obsługujemy miasta: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Jaworzno, Mysłowice, Katowice, Kraków, Warszawa